2024/04/01 geplaatst in Energie, Evenementen, Event

Uitnodiging: Energie(ke) ontbijtsessie – exclusieve kennissessie Energietransitie

Exclusieve Energie(ke) Ontbijtsessie bij Green Business Club Sloterdijken op 15 mei 2024 bij Alliander aan de Basisweg 75 (locatie Westpoort).

“De toekomst van energie begint bij bewustwording en samenwerking; ontdek het tijdens onze Energie(ke) Ontbijtsessie!”

Specificaties event 

  • Woensdag 15 mei 2024 | 08:00 – 09:00 (Rondleiding 09:00 – 10:00*) 
  • Inspirerende sprekers en kennisdeling waaronder casestudies en de gemeente.
  • *Optioneel: rondleiding door het genomineerde kantoorgebouw van Alliander.

Exclusieve kennissessie energietransitie Sloterdijk Nieuw-West

Op woensdag 15 mei organiseert Green Business Club Sloterdijken een unieke Energie(ke) Ontbijtsessie in het inspirerende gebouw van Alliander aan de Basisweg 75. Deze sessie, die van 08:00 tot 09:00 uur plaatsvindt, biedt exclusieve inzichten in de uitdagingen en kansen van de energietransitie.

“De energietransitie begint met kennis en samenwerking. Sluit aan bij onze Energie(ke) Ontbijtsessie en word deel van de oplossing.”

Tijdens de ontbijtsessie zullen deelnemers inzicht krijgen in EU-wetgeving, netcongestie en de voordelen van het initiëren van energiebesparingsmaatregelen en innovatieve energieopwekking.

Pitches

Bij deze bijeenkomst kunnen deelnemers een rijke schakering aan informatie en inzichten verwachten rondom de energietransitie, gepresenteerd door deskundigen van vooraanstaande organisaties.

Ard Lammertink van ARCADIS zal spreken over de gebiedsaanpak in de energietransitie. Hij zal de uitvoeringsagenda van de Energie Rotterdam Alexander bespreken in samenwerking met het Green Business Club Rotterdam Alexander. De pitch zal gericht zijn op specifieke acties en strategieën voor dit gebied en hoe deze bijdragen aan duurzamere energieoplossingen.

Christa de Vaan van ARUP zal pitchen over de werkwijze van Arup met betrekking tot toekomstige regelgeving, inclusief de Corporate Sustainability Reporting Directive (CSRD). Zij zal de voordelen van vroegtijdige aanpassingen aan de energietransitie bespreken aan de hand van een ‘casestudy’ die betrekking heeft op een campus met meerdere gebouwen of een gebied. Haar aanpak belicht zowel toekomstgericht beleid als praktische stappen die nu genomen kunnen worden voor een effectieve overgang naar duurzamere energiebronnen.

Dit biedt de deelnemers een uitgebreid overzicht van zowel praktische implementaties als beleidsmatige overwegingen die essentieel zijn voor het navigeren en versnellen van de energietransitie binnen stedelijke en zakelijke contexten.

Helaas kun je je niet meer opgeven voor deze kennissessie. 

GBC Energie Ontbijt sessie 15mei

Programma en locatie 

De sessie begint met een inloop om 08:00 uur, gevolgd door verschillende presentaties die inzicht geven in hoe de energietransitie in de praktijk wordt gebracht, zowel lokaal als in andere regio’s zoals Rotterdam Alexander. De ochtend wordt afgesloten met een optionele rondleiding.

 

De plaatsen voor deze sessie zijn beperkt, dus geïnteresseerden worden aangemoedigd zich snel aan te melden om verzekerd te zijn van deelname.

De ontbijtsessie zal plaats vinden bij onze participant Alliander. Zij zijn genomineerd voor de AAP (Amsterdamse Architectuur Prijs) én genomineerd is voor Beste Kantoor Gebouw in de categorie “Stimulerende Omgeving”.
We bieden na de ontbijtsessie ook rondleidingen door het gebouw – Alliander Westpoort aan de Basisweg 75 – aan.

Met speciale dank aan Alliander voor het hosten van deze informatieve bijeenkomst.